کلینیک دندانپزشکی پیمان ارِائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی شامل درمانهای عمومی و تخصصی می باشد.

کلینیک دندانپزشکی پیمان در بهار 1396 توسط دکتر پیمان کنز و دکتر پیمان قران نویس تاسیس شد. موسسین این کلینیک رسالت خود را به ارائه خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت قرار داده اند. در این راستا بهره مندی از روزآمدترین روش ها وتجهیزات تکنولوژیک و نیز همکاری با برجسته ترین متخصصان رشته های مختلف دندانپزشکی از جمله اقدامات موثر کلینیک بوده است.

اهداف، چشم اندازها و رویکردهای کلینیک دندانپزشکی پیمان

کلینیک دندانپزشکی پیمان متعهد است به انجام تلاش در جهت تامين پيشرفتي كه سلامت مردم را در محيطي آرام فراهم كند.

در چهارچوب ماموریت فوق، از اهداف سازمان میتوان به شرکت در سمینارهای مختلف و تلاش در دستیابی به سهم مناسبی از سطوح علمی منطقه ای و بین المللی در حد استانداردهای بین المللی و افزایش روزافزون خدمات بهینه اشاره کرد. لذا با در اختیار داشتن بهترین متخصصان، ارائه هرچه بهتر خدمات به منظور تامین رضایت مراجعین و همچنین دریافت بازخورد مستمر از مراجعین جهت همسویی با شرایط محیطی، به عنوان ضرورت برای این مرکز تعریف شده است .

 اخلاق به عنوان اصل و پایه ، مسئولیت پذیری ، احترام به قانون و مقررات ، احترام به حقوق مراجعین ، عشق به كار، میل به ارائه كارهای برتر و فوق العاده و نظم پذیری به عنوان ارزشهای بنیادین کلینیک دندانپزشکی پیمان تعریف شده است .

در جهت نیل به سمت این اهداف با داشتن چشم اندازی وسیع به آینده ای درخشان ، سرشار از سلامت ، لبخند زیبای عزیزان ساکن منطقه ، با آغوشی باز پذیرای پیشنهادات ، نظرات ، انتقادات و راهکارهای کاربردی خواهیم بود .

ویژگی هایی که کلینیک دندانپزشکی پیمان را در بین سایر کلینیک های دندانپزشکی متمایز میکند

استفاده از متخصصان دندانپزشک

به کارگیری خوشنام ترین و معتبرترین متخصصان دندانپرشک تهران در گرایش های مختلف دندانپزشکی برای ارائه خدمات مطلوب به بیماران محترم. ما با استفاده از دندانپزشکان با تجربه بهترین کیفیت ممکن در خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه میکنیم

تیم مجرب آی تی و کامپیوتر

به کار گیری متخصصان متبحر کامپیوتر و فضای مجازی برای ارائه خدمات آنلاین به مراجعه کنندگان عزیز در راستای راحت تر شدن ارتباط با کلینیک و ارائه جدیدترین خدمات از راه دور به بیماران محترم. تیم آی تی کلینیک، آسانترین روش های ارائه خدمات را به شما هدیه می کند.

سیستم مدیریت به روز

کلینیک پیمان دارای نظام مدیریت ارتباط با بیمار ( پی آر ام ) بوده و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و نرم افزارهای کاربردی موثر اطلاعات درمانی ارتباطات با بیماران خود را مورد پایش و مدیریت مستمر قرار می دهد.

تضمین کیفیت خدمات

کلیه خدمات ارائه شده در این کلینیک دارای گارانتی کیفیت خدمات می باشد. ما با اطمینان کامل درمان مورد نیاز شما را انجام می دهیم

چک آپ دوره ای رایگان

 چک آپ دوره ای برای بیماران دارای پرونده در کلینیک به صورت رایگان انجام می شود. پس از مراجعه اول به کلینیک، پرونده الکترونیکی شما تشکیل می گردد و شما میتوانید از خدمات متنوع و رایگان ما بهره مند شوید.

فضای تخصصی برای سنین مختلف

در این کلینیک فضایی ویژه برای انجام جراحی های ایمپلنت – لثه – دندان عقل و…. همچنین فضایی جذاب و خاص برای دندانپزشکی اطفال تخصیص داده شده است. ما به فضای درمان هم تراز با کیفیت ارائه خدمات درمانی اهمیت داده ایم.

پذیرای بیماران بین المللی

 ارائه خدات در این کلینیک به زبان های مختلف (فارسی – ترکی – انگلیسی و ……) برای مراجعین ایرانی و غیر ایرانی صورت می گیرد. کادر درمانی کلینیک، آموزش های تخصصی زبان های بین المللی را طی کرده اند

کادر درمانی مجرب

بهره مندی از کادر پذیرش آموزش دیده جهت برخورد متناسب با شان مراجعه کنندگان محترم و ارائه توضیحات و اطلاعات تکمیلی در مراجعه های حضوری یا تلفنی

تور مجازی کلینیک

تهران، شهرک گلستان (راه آهن سابق)

بلوار کاج، بنفشه نهم جنوبی، کلینیک پیمان

 جهت مشاهده و عضویت در کانال تلگرام کلینیک روی دکمه زیر کلیک کنید

 جهت مشاهده و عضویت در صفحه اینستاگرام کلینیک روی دکمه زیر کلیک کنید

0/5 (0 نظر)